Kvinnemuseet (Museum) [no] Place holder

Kvinnemuseet (norwegian bokmål)

Kulturorganisasjoner (Kulturrådet, Eksterne data) [no]

Description
Kvinnemuseet er et museum i Kongsvinger om kvinners rolle i samfunnet opp gjennom historien. [no]
Type
Dataset owner
Kulturrådet [no] owns the information on this page
Last changed
11/04/2022 10:08:09
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/0009ca7d-10f1-447c-ae13-56be19599809
Name
Kvinnemuseet
Norwegian bokmål

Alternative name
Kvinnemuseet i Kongsvinger
Norwegian bokmål

Norsk Kvinnemuseum
Norwegian bokmål

Description
Kvinnemuseet er et museum i Kongsvinger om kvinners rolle i samfunnet opp gjennom historien.
Norwegian bokmål

Type
English

Norwegian bokmål

Swedish

Place reference
Innlandet (Fylke) [no], Kongsvinger [no], Løkkegata 35, 2213 Kongsvinger, Norge [no]

-Place
Norwegian bokmål

-Specified
Kongsvinger
Norwegian bokmål

-Place (text)
Løkkegata 35, 2213 Kongsvinger, Norge
Norwegian bokmål
Coordinates
60.19807, 12.00451, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
60.19807
-Longitude (Easting)
12.00451
Related to
Entity with id b65f8cef-af4e-4b66-9dde-39086511e5d4 is missing

DigitaltMuseum
KMR

-Id
KMR
-System
DigitaltMuseum