Hemsedal bygdatun (Museum) [no] Place holder

Hemsedal bygdatun (norwegian bokmål)

Kulturorganisasjoner (Kulturrådet, Eksterne data) [no]

Type
Dataset owner
Kulturrådet [no] owns the information on this page
Last changed
23/04/2021 10:30:34
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/717b45c2-a5c7-46d5-b41f-235196ddedd6
Name
Hemsedal bygdatun
Norwegian bokmål

Alternative name
Hemsedal bygdamuseum
Norwegian bokmål

Type
English

Norwegian bokmål

Swedish

Place reference
Viken (Fylke) [no], Hemsedal kommune [no], Øvre Løken, 3560 Hemsedal, Norge [no]

-Place
Norwegian bokmål

-Specified
Hemsedal kommune
Norwegian bokmål

-Place (text)
Øvre Løken, 3560 Hemsedal, Norge
Norwegian bokmål
Coordinates
60.84736, 8.63032, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
60.84736
-Longitude (Easting)
8.63032