Skiptvet (Kommune) [no] Place holder

Other languages: Skiptvet (norwegian bokmål)

Kommune (Eksterne data) [no]

Last changed
25/03/2021 19:45:11
Published
Status
Help

URI
http://kulturnav.org/d477140b-c852-42d0-9686-e95f01f560e3
Name
Skiptvet
Norwegian bokmål

Alternative name
Skiptvedt
Norwegian bokmål

Code
3015
Place type

Norwegian bokmål

Swedish

Coordinates
59.47751, 11.16171, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.47751
-Longitude (Easting)
11.16171
Is Part Of
Was part of at time
-Was part of at time
Norwegian bokmål

-Timespan
31/12/2019
--Latest time
31/12/2019
Kommunenummer 2019
0127

-Id
0127
-System
Kommunenummer 2019
Editorial note
Kommunenummer endret fra 0127 til 3015 og endring av fylke i kommune- og regionsendringer 2020.
Norwegian bokmål