Kvinherad (Kommune) [no] Place holder

Kvinherad (norwegian bokmål)

Kommune (Eksterne data) [no]

Published
Status
Help

URI
http://kulturnav.org/da625936-e999-4243-a7aa-baa2905f68ca
Name
Kvinherad
Norwegian bokmål

Alternative name
Kvinnherad
Swedish

Code
4617
Place type

Norwegian bokmål

Swedish

Coordinates
59.98421, 6.01227, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
59.98421
-Longitude (Easting)
6.01227
Was part of at time
-Was part of at time
Norwegian bokmål

-Timespan
31/12/2019
--Latest time
31/12/2019
Kommunenummer 2019
1224

-Id
1224
-System
Kommunenummer 2019
Editorial note
Kommunenummer endret fra 1224 til 4617 og endring av fylke i kommune- og regionsendringer 2020.
Norwegian bokmål