Storeteigen (Museum) [no] Place holder

Storeteigen (norwegian bokmål)

Kulturorganisasjoner (Kulturrådet, Eksterne data) [no]

Type
Dataset owner
Kulturrådet [no] owns the information on this page
Last changed
23/04/2021 10:31:18
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/64f89f7c-39ca-4909-a415-14450e5e6b01
Name
Storeteigen
Norwegian bokmål

Other name
Storeteigen bygdetun

-Name
Storeteigen bygdetun
Norwegian bokmål
Type
English

Norwegian bokmål

Swedish

Address
Storeteigen 20 5600 Norheimsund Norway (Country)

-Address
Storeteigen 20
-Postal code
5600
-Postal place
Norheimsund
-Country

Norwegian bokmål

Swedish
Place reference
Vestland (Fylke) [no], Kvam [no], Storeteigen 21, 5610 Øystese, Norge [no]

-Place
Norwegian bokmål

-Specified
Kvam
Norwegian bokmål

-Place (text)
Storeteigen 21, 5610 Øystese, Norge
Norwegian bokmål
Coordinates
60.37929, 6.20145, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
60.37929
-Longitude (Easting)
6.20145
FAST-ID
175

-Id
175
-System
FAST-ID
Enhetsregisteret: Organisasjonsnummer
987927704

-Id
987927704
-System
Enhetsregisteret: Organisasjonsnummer