Vest-Agder-museet (Museum) [no] Place holder

Vest-Agder-museet (norwegian bokmål)

Kulturorganisasjoner (Kulturrådet, Eksterne data) [no]

Description
Vest-Agder-museet består av 10 kulturhistoriske museer: Flekkefjord, Lista, Sjølingstad Uldvarefabrik, Mandal, Setesdalsbanen, Gimle Gård, Kristiansand museum, Kristiansand kanonmuseum, Tingvatn og D/S Hestmanden. [no]
Type
Dataset owner
Kulturrådet [no] owns the information on this page
Last changed
11/04/2022 10:09:34
Published
Status

URI
http://kulturnav.org/90e59978-e514-4ed9-946a-e4204d907bf6
Name
Vest-Agder-museet
Norwegian bokmål

Alternative name
Vest-Agder-museet IKS
Norwegian bokmål

Description
Vest-Agder-museet består av 10 kulturhistoriske museer: Flekkefjord, Lista, Sjølingstad Uldvarefabrik, Mandal, Setesdalsbanen, Gimle Gård, Kristiansand museum, Kristiansand kanonmuseum, Tingvatn og D/S Hestmanden.
Norwegian bokmål

Type
English

Norwegian bokmål

Swedish

Place reference
Agder (Fylke) [no], Kristiansand [no], Bygg 13, 4610 Kristiansand, Norge [no]

-Place
Norwegian bokmål

-Specified
Kristiansand
Norwegian bokmål

-Place (text)
Bygg 13, 4610 Kristiansand, Norge
Norwegian bokmål
Coordinates
58.13976, 8.00057, - WGS 84 (EPSG:4326)

-Reference system

Norwegian bokmål


-Latitude (Northing)
58.13976
-Longitude (Easting)
8.00057
Has part
Norwegian bokmål


Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål


Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål

Norwegian bokmål


DigitaltMuseum
VAMF

-Id
VAMF
-System
DigitaltMuseum